Gör en förfrågan om den här egenskapen
Ref: EMA8710Q
Fastighet som marknadsförs av España Dream Properties
Ditt namn:
E-postadress:
Telefon nr:
Genom att markera den här rutan kommer vi att vidarebefordra din fråga till upp till fem andra fastighetsmäklare som har liknande fastigheter som denna.
Förfrågningsinformation:
Fantastic 2 bed 2 Bath detached Villa with Private Pool, it also boasts a community pool. Being offered fully furnished. This delightfully presented Villa has plenty to offer. Spacious garden with pool, lounge kitchen and separate utility room. The front terrace can be made more private with wind down blinds. Comes with Aircon and off street parking.
Egenskaper
- 2 sovrum
- 2 badrum
- 70m² Bygg storlek
- 250m² Tomtstorlek
- Air condition
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
Kostnadsfördelning
Standard betalningsform
Reservationsdeposition
3.000€
Återstoden av insättningen till 10%
18.000€
Slutbetalning på 90% vid slutförande
189.000€
Fastighetsköpskostnader
Fastighetspris
210.000€
Överföringsskatt 8%
16.800€
Notaravgifter (cirka)
600€
Matrikelavgifter (cirka)
600€
Juridiska avgifter (cirka)
1.500€
* Överföringsskatt baseras på försäljningsvärdet eller matrikelvärdet som är det högsta.
** Informationen ovan visas endast som en guide.
Amorteringskalkylator