3 soverom Leilighet til salgs

3 soverom Leilighet til salgs

Adeje, Tenerife
425.000
 
1 / 0

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: 6481I
Eiendom som markedsføres av Smilo Real Estate SL Smilo Real Estate SL
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
REF 6481I

Are you looking for space, profitability, and absolute comfort in Tenerife South?

This property breaks the mold of the complex: a very spacious 3-bedroom home entirely distributed on a single ground floor. No stairs, fully accessible, and ready to generate income from day one.

BEST FEATURES OF THIS PROPERTY
All on one floor: Absolute comfort. Ideal for families or anyone avoiding stairs.Large private terrace: 25 m² perfect for enjoying the outdoor climate with partial sea views.

Real space: 85 m² built area with bright and spacious rooms.Layout: 3 bedrooms (master en-suite), 2 full bathrooms, large living-dining room, and independent kitchen with utility room.

LIVING IN A 5-STAR RESORT

The Adeje Paradise residential complex (Playa Paraíso) stands out for its premium services:

4 communal swimming pools (the main one heated all year round).
Exclusive Pool Bar for owners and residents.
Private security and access control 24 hours a day.
Spectacular tropical gardens.

FINANCIAL DATA AND EXTRAS

Price: €435,000

Included extras: Private underground garage space and air conditioning pre-installation.

Fixed expenses:

Community fees: €170/month
IBI (Property Tax): €250/year
Garbage fee: €80/year
Year of construction: 2008 (Excellent state of preservation).

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 2 bad
  • 110m² Bygg størrelse

Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
39.500€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
382.500€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
425.000€
Overføringsavgift 10%
42.500€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
425.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .