2 soverom Leilighet til salgs

2 soverom Leilighet til salgs

La Zenia, Alicante
188.500
 
1 / 0

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: CSPD-68385
Eiendom som markedsføres av Complete Spanish Property Complete Spanish Property
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Spanish Homes Online

9:44 PM (0 minutes ago)

to me

This spacious top floor 3-bedroom apartment offers fantastic outdoor living with both a private enclosed garden terrace and a rooftop terrace boasting beautiful sea views. Ideally located within walking distance of local amenities, the property also benefits from access to a communal swimming pool.

The main level features a bright and spacious lounge, a separate fully fitted kitchen, guest WC, and two well-proportioned bedrooms. Upstairs, the impressive master bedroom includes an en-suite bathroom and direct access to the private roof terrace, perfect for relaxing and enjoying the sea views.

An ideal permanent residence, holiday home, or investment property in a sought-after location.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 2 bad
  • 75m² Bygg størrelse
  • 100m² Tomtestørrelse
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
15.850€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
169.650€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
188.500€
Overføringsavgift 8%
15.080€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
188.500€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .