3 soverom Leilighet til salgs

3 soverom Leilighet til salgs

Benijófar, Alicante
139.900
 
1 / 0

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: 36556
Eiendom som markedsføres av Inmo Investments Inmo Investments
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
In the charming village of Benijófar, located on the beautiful Costa Blanca, you will find this well-maintained first-floor apartment on Calle Felipe Hernandez 7. An ideal home for those seeking comfort, space, and the authentic Spanish lifestyle.

The apartment features 3 spacious bedrooms and 1 full bathroom, making it perfect for families, couples, or as a holiday home. Thanks to its practical layout, the property feels bright and spacious, with large windows that allow plenty of natural light to enter.

The cozy living room forms the heart of the home and offers direct access to the front-facing balcony. Here you can relax with a morning coffee or enjoy the pleasant Mediterranean evenings. The balcony adds extra charm and provides a lovely outdoor space.

The kitchen is well laid out and offers sufficient storage and worktop space. The bedrooms are comfortable and versatile, ideal as children’s rooms, guest rooms, or even a home office.

The property is located in a quiet yet central area of Benijófar, close to shops, restaurants, supermarkets, and all daily amenities. Everything you need is within easy reach.

This property is ideal as a permanent residence, holiday home, or investment on the Costa Blanca.

First floor apartment3 spacious bedrooms1 full bathroomFront-facing balconyBright living room with natural lightCentral location in Benijófar (Alicante)Close to shops, restaurants, and amenitiesAll daily services within easy reach

Looking for a comfortable home in a popular area of Spain? This apartment is definitely worth a viewing.

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 2 bad
  • 102m² Bygg størrelse

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
10.990€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
125.910€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
139.900€
Overføringsavgift 8%
11.192€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
139.900€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .