2 soverom Leilighet til salgs

2 soverom Leilighet til salgs

Playa Flamenca, Alicante
179.000
 
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
  • 2 soverom Leilighet til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: CSPZ-49269
Eiendom som markedsføres av Complete Spanish Property
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Top-floor apartment offers a unique combination of elevated living space and a private ground floor garden—perfect for enjoying both indoor comfort and outdoor lifestyle.

On the ground level, the property benefits from a 29.16 m² private tiled garden, ideal for relaxing, dining, or entertaining, along with a 3.94 m² storage room housing the water heater.

Accessed via an external staircase, the upper floor hosts the main living area. A glazed entrance hall leads to a spacious terrace with a built-in barbecue, as well as the main entrance to the home. Inside, you’ll find a bright and welcoming living-dining room with access to a glazed balcony, enhancing both light and usability throughout the year.

The modern kitchen is fully equipped with brand-new upper and lower cabinets, granite worktops, stainless steel extractor fan, ceramic hob, and oven, complemented by a practical breakfast bar. The apartment offers two spacious bedrooms with fitted wardrobes and a full bathroom.

An additional exterior balcony provides open views and a second barbecue area—ideal for enjoying the Mediterranean climate.

The property is set within a well-maintained residential complex featuring a communal swimming pool and attractive green areas, all within close proximity.

Property Size:

Built area: 51.58 m²

Storage room: 3.94 m²

Private garden: 29.16 m²

A fantastic turnkey opportunity, ideal as a holiday home, permanent residence, or investment on the Costa Blanca.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 1 baderom
  • 52m² Bygg størrelse
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
14.900€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
161.100€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
179.000€
Overføringsavgift 8%
14.320€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
179.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .