2 soverom Rekkehus til salgs

2 soverom Rekkehus til salgs

Los Dolses, Alicante
214.900
 
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: CSPE-46008
Eiendom som markedsføres av Complete Spanish Property
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Exceptional 2-Bedroom 2 bathroom Bungalow in Prestigious Oporto Golf – LOS DOLSES
A rare opportunity to own a beautifully presented 2-bedroom bungalow in the highly sought-after Oporto Golf complex, perfectly positioned in one of the most desirable areas of Los Dolses, La Zenia.
What makes this property truly stand out is its unbeatable combination of location, space, and value — offering the comfort and independence of a house for the price you would typically pay for a small apartment in this prime area.

Set entirely on one level, the property boasts generous outdoor living spaces, including a sunny tiled terrace, private garden with off-road parking, storage room, and an expansive roof solarium with partial Mediterranean sea views — ideal for enjoying the Costa Blanca lifestyle all year round.
Inside, the home features a bright and welcoming lounge-dining area with a charming fireplace, a fully fitted open-plan kitchen with skylight, two spacious bedrooms with fitted wardrobes, and a family bathroom. The master bedroom benefits from a modern en-suite with walk-in shower. Elegant marble flooring throughout and excellent maintenance make this property move-in ready.
The complex itself is known for its high quality, peaceful atmosphere, and beautifully maintained communal areas, including a swimming pool and gardens just steps from your door.
Location is where this property truly shines:
Walking distance to the renowned shopping destination Zenia Boulevard, Close to the vibrant restaurants and nightlife of La Zenia, Less than 2 km from the stunning La Zenia Beach and Surrounded by top golf courses within a short drive
Sold fully furnished with white goods, with hot / cold air conditioning units in all rooms, this is an ideal property for permanent living, a holiday home, or a smart investment in one of the Costa Blanca’s most in-demand locations.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 2 bad
  • 75m² Bygg størrelse
  • 110m² Tomtestørrelse
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
18.490€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
193.410€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
214.900€
Overføringsavgift 8%
17.192€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
214.900€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .