2 soverom Villa til salgs

2 soverom Villa til salgs

Ciudad Quesada, Alicante
299.950
 
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
  • 2 soverom Villa til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: EMA6252E
Eiendom som markedsføres av España Dream Properties España Dream Properties
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
This superb villa is immaculate with a luxurious feel.You enter the property from the front garden there you have an open plan kitchen , living room, downstairs toilet. Stairs leading upto two double bedrooms and two bathrooms. The master bedroom opens up to the terrace looking out to the pool.Located in the sought after complex Allegra the property . Facing the gardens and community pool it is an ideal position. There is a front and back garden which has a designated parking space and a large solarium of 34m2.This gated community has the security with landscaped gardens and a lovely community pool.This is a luxury property with many extras included . It is situated in Dona Pepa where you are walking distance to amnities, medical centre and a short walk into the main high street of Quesada.CONTACT US NOW FOR MORE INFORMATION AND ARRANGE A VIEWING.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 2 bad
  • 96m² Bygg størrelse
  • 90m² Tomtestørrelse
  • Svømmebasseng

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
26.995€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
269.955€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
299.950€
Overføringsavgift 8%
23.996€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
299.950€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .