3 soverom Rekkehus til salgs

3 soverom Rekkehus til salgs

Benijófar, Alicante
279.000
 
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
  • 3 soverom Rekkehus til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: EFML4075K
Eiendom som markedsføres av España Dream Properties España Dream Properties
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Discover this beautiful south-facing home in Benimar, a spacious square house with two separate apartments. Perfect for families with growing teenagers or parents who want to live close by but still have their own space. Both apartments offer a private entrance, bathroom, kitchen, living room, and bedroom. Additionally, there is a spacious garden, a roof terrace with extra storage space, and a separate laundry and storage room downstairs. Enjoy the large communal swimming pool and walk to all shops, restaurants, and bars. Benimar is a charming place, just 9 kilometers from Guardamar beach, surrounded by beautiful walking paths and a park. Definitely worth a visit!

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 3 bad
  • 131m² Bygg størrelse
  • 215m² Tomtestørrelse

Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
24.900€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
251.100€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
279.000€
Overføringsavgift 8%
22.320€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
279.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .