3 soverom Leilighet til salgs

3 soverom Leilighet til salgs

Guardamar del Segura, Alicante
157.000
 
  • 3 soverom Leilighet til salgs
1 / 1

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: CSPX-46761
Eiendom som markedsføres av Complete Spanish Property Complete Spanish Property
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Excellent investment opportunity in the center of Guardamar del Segura.

The apartment is located in a prime area, on the main street, where you will find all services within reach.

South-facing, it enjoys sunlight throughout the day.

It features 3 bedrooms, a spacious bathroom, a living-dining room, a separate kitchen with a large patio, and two balconies.

The distance to the beach is 1 km.

Do not hesitate to get in touch for more information.

Egenskaper

  • 3 soverom
  • 1 baderom
  • 109m² Bygg størrelse

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
12.700€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
141.300€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
157.000€
Overføringsavgift 8%
12.560€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
157.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .