4 soverom Villa til salgs

4 soverom Villa til salgs

Calpe, Alicante
499.000
 
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
  • 4 soverom Villa til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: CSPX-99286
Eiendom som markedsføres av Complete Spanish Property Complete Spanish Property
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Discover this beautiful corner house, perfectly located in a quiet and residential area. With its spacious layout, modern finishes, and many outdoor and indoor facilities, this home offers comfort and space for the whole family.
Key features:
Four spacious bedrooms with built-in wardrobes, ideal for family or guestsThree fully equipped bathrooms for ultimate comfort and privacySpacious living room with cozy dining and seating areas, perfect for family life and social gatheringsSeparate kitchen equipped with all necessary appliances, ready for culinary adventuresLarge terrace, ideal for outdoor dining, sunbathing, or relaxing in the fresh airSpacious underground garage with storage, ample space for multiple vehicles and additional storageAmenities and surroundings:
Communal swimming pool inviting relaxation and refreshmentLocated in a quiet, well-maintained neighborhood, close to all amenitiesA home that combines functionality and comfort in a practical and attractive settingThis corner house is the perfect combination of space, modernity, and tranquility. Contact us for more information or to schedule a viewing. Your new home awaits you!

Egenskaper

  • 4 soverom
  • 3 bad
  • 221m² Bygg størrelse

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
46.900€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
449.100€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
499.000€
Overføringsavgift 8%
39.920€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
499.000€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .