Send en forespørsel om denne eiendommen
Ref: AG19MLSC5847250
Eiendom som markedsføres av Spain Property Shop S.L
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Totalrenovert leilighet med to soverom, bare to minutters gange fra Playa de Villananitos i det ettertraktede området Lo Pagán.Denne moderne boligen har en lys stue med spiseplass og utgang til en vestvendt balkong, et fullt utstyrt separat kjøkken, to soverom med plass til dobbeltseng og et moderne bad med dusj, gulvvarme og ventilasjon.Eiendommen er totalrenovert med nye elektriske og VVS-installasjoner, oppdaterte tak og overflatebehandlinger samt helt nye møbler og hvitevarer i hele boligen. Nøye utvalgte materialer skaper en komfortabel og vedlikeholdsfri bolig, inkludert høykvalitets vinylgulv av kvarts som er vanntette, slitesterke, lyddempende og behagelige å gå på.Kjøkkenet er fullt utstyrt med nye hvitevarer, inkludert oppvaskmaskin, kjøleskap med fryser, induksjonstopp, stekeovn, mikrobølgeovn og vaskemaskin. TV-tilkoblinger finnes i begge soverommene og i stuen.Denne leiligheten selges fullt møblert og innflyttingsklar, og er også en utmerket investering for utleie. Boligområdet er positivt innstilt til å få en turistutleielisens.Lo Pagán ligger mellom Mar Menor og Middelhavet og har gode forbindelser via N-332 og AP-7, noe som gir enkel tilgang til den omkringliggende kysten, flyplasser og nærliggende byer.En ideell eiendom for permanent opphold, ferie eller investering.Kontakt oss i dag for å avtale en visning.Skatter og kjøpskostnader er ikke inkludert i prisen.
Egenskaper
- 2 soverom
- 1 baderom
- 64m² Bygg størrelse
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
13.890€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
152.010€
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
168.900€
Overføringsavgift 8%
13.512€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€
* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.
** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.