2 soverom Rekkehus til salgs

2 soverom Rekkehus til salgs

San Pedro del Pinatar, Murcia
149.900
 
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
  • 2 soverom Rekkehus til salgs
1 / 20

Send en forespørsel om denne eiendommen

Ref: CSPX-92977
Eiendom som markedsføres av Complete Spanish Property
Navnet ditt:
Epostadresse:
Telefon nr:
Ved å merke av i denne boksen, vil vi videreformidle søket til opptil fem andre eiendomsmeglere som har lignende eiendommer som dette.
Forespørsel detaljer:
Sending Your Enquiry Please Wait...
Charming townhouse with sunny terrace and lovely evening sun In a quiet and homely area of San Pedro del Pinatar, where the coastal air and relaxed rhythm characterize everyday life, a very nice townhouse with two bedrooms and two bathrooms awaits you - a home that is as comfortable as it is easy to enjoy. Here you get both a private patio on the entrance floor and a sunny terrace where the evening sun warms you well into the day.

The home is in good condition and offers a well-planned and inviting environment. On the ground floor there is a cozy patio that becomes the heart of the home for much of the year – perfect for breakfasts in the sun, relaxing afternoons or dinners under the mild evening sky. Inside the house, bright social spaces and a functional kitchen await, making everyday life both easy and pleasant.

The two bedrooms are peaceful and comfortable, ideal for both permanent residence and vacation days. Both bathrooms are fresh and practical, providing a smooth everyday life for both residents and guests.

The upper-level terrace also offers a private place for rest, sun and relaxation – a perfect extra space to unwind as the day draws to a close.

The location in San Pedro del Pinatar makes this townhouse extra attractive. You are close to the beach, restaurants, nature reserve and marina, while the area offers quiet streets and a safe atmosphere. Here you can enjoy Mediterranean life at your own pace - with beach walks, salty dips, evening glow and the area's well-known warm climate.

This is a home that suits you who are looking for something easy to maintain, homely and sunny – a townhouse with that little extra, in an area that is becoming increasingly in demand.

Please contact us for more information or to book a viewing. We will of course conduct digital viewings if you are unable to be there in person.

Egenskaper

  • 2 soverom
  • 2 bad
  • 46m² Bygg størrelse

Kostnadssammenbrudd

Standard betalingsform
Reservasjon depositum
3.000€
Resten av innskuddet til 10%
11.990€
Sluttbetaling på 90% ved ferdigstillelse
134.910€
 
Eiendomskjøpskostnader
Eiendomspris
149.900€
Overføringsavgift 8%
11.992€
Notariusavgifter (ca.)
600€
Tinglysningsavgifter (ca.)
600€
Advokatkostnader (ca.)
1.500€

* Overføringsavgift er basert på salgsverdien eller matrikkelen som er høyest.

** Informasjonen ovenfor vises bare som en veiledning.

Boliglånskalkulator

Boligbeløp:
149.900€
Innskudd:
Rente:
%
Periode:
Boliglån resultat

* Informasjonen ovenfor er gitt av The MHI Group og vises bare som en guide. Individuelle omstendigheter kan endre renten vi tilbyr for boliglån. Klikk på lenken nedenfor for å få et personlig tilbud.

Spanske eiendomsnyheter og oppdateringer fra Spain Property Portal.com

Les mer

Les mer

Les mer
Vi bryr oss om personvernet ditt
Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere opplevelsen din på nettstedet vårt. Klikk på Godta -knappen nedenfor for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettstedet. Uten disse informasjonskapslene kan det hende at enkelte funksjoner ikke fungerer. Klikk her for mer informasjon .