2 slaapkamer Villa Te koop

2 slaapkamer Villa Te koop

Abanilla, Murcia
450.000
 
1 / 0

Stel een vraag over deze woning

Ref: FOX-R166
Onroerend goed op de markt gebracht door InlandVillas Spain
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...

In het landelijke gebied van La Zarza (Abanilla, Murcia) ligt deze vrijstaande villa op een perceel van 12.644 m². De woning biedt rust, privacy en open uitzichten over het omliggende landschap, terwijl voorzieningen binnen circa 10 minuten bereikbaar zijn.

De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en maakt deel uit van een totale bebouwde oppervlakte van 212 m², inclusief garage, veranda en zwembad. Binnen beschikt de villa over een open keuken die aansluit op de woon- en eetruimte. De indeling omvat drie slaapkamers en twee badkamers. De woning is functioneel opgezet en biedt een comfortabele leefomgeving met directe verbinding naar de buitenruimtes.

Voor het hele jaar door comfort is de villa voorzien van centrale verwarming op propaangas (1.000 liter tank), airconditioning en een open haard. Daarnaast is er vloerverwarming aanwezig. De woning beschikt over elektrische rolluiken, een watertank van 21.000 liter en is aangesloten op het elektriciteitsnet. Zonnepanelen ondersteunen het energieverbruik. Het privézwembad wordt verwarmd via een zonneboilersysteem.

Buiten vindt u een overdekte veranda, terras en solarium. Het zwembad heeft een geregistreerde oppervlakte van 31 m². Er is een garage van 31 m² en parkeergelegenheid op het perceel. De toegangspoort is automatisch en bedienbaar via GSM/WiFi.

De zuidwestelijke oriëntatie zorgt voor veel daglicht. Stranden en luchthavens liggen op circa 60 minuten afstand, golfbanen op ongeveer 40 minuten.

Een woning voor wie landelijk wil wonen met ruimte en privacy, gecombineerd met praktische voorzieningen.

Neem contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging.

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 212m² Bouwgrootte
  • 12.644m² Perceelgrootte
  • Zwembad

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
42.000€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
405.000€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
450.000€
Overdrachtsbelasting 8%
36.000€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
450.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com