3 slaapkamer Villa Te koop

3 slaapkamer Villa Te koop

Los Perez (Ayuntamiento Almoradi/Torrevieja), Alicante
395.000
 
1 / 0

Stel een vraag over deze woning

Ref: FOX-R175
Onroerend goed op de markt gebracht door InlandVillas Spain
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...

Op een rustige locatie in het buitengebied van La Zarza ligt deze vrijstaande villa op een royaal perceel van 5.590 m². Een woning waar ruimte, privacy en comfort samenkomen in een natuurlijke omgeving met vrij uitzicht en volledige rust.

De woning beschikt over 222 m² woonoppervlakte en is instapklaar. Binnen valt direct de lichte en ruime woonkamer op, met open haard als sfeervol middelpunt. De open keuken sluit hier naadloos op aan en vormt een praktische en uitnodigende leefruimte. De woning telt drie ruime slaapkamers en twee complete badkamers.

Dankzij de zuidoriëntatie geniet de woning van veel natuurlijk licht. Airconditioning en centrale verwarming zorgen het hele jaar door voor een aangenaam binnenklimaat.

Buiten ligt het privézwembad van 10 x 5 meter centraal in de tuin. De veranda biedt een fijne plek om te ontspannen of buiten te dineren. Het perceel is volledig omheind en beschikt over een privé garage, extra parkeerruimte, bergingen en een veiligheidsdeur voor extra comfort en zekerheid.

De woning wordt volledig gemeubileerd verkocht inclusief huishoudelijke apparaten. Hierdoor is het huis direct klaar voor gebruik — als permanente woning, vakantiewoning of investering.

Een complete finca op een ruim perceel, met privacy, zwembad en een praktische indeling.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 222m² Bouwgrootte
  • 5.590m² Perceelgrootte
  • Zwembad

Kostenverdeling

Standaard betaalmethode
Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
36.500€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
355.500€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
395.000€
Overdrachtsbelasting 8%
31.600€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
395.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com