3 slaapkamer Appartement Te koop

3 slaapkamer Appartement Te koop

Santa Eulalia del Rio, Ibiza
787.500
 
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
  • 3 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 15

Stel een vraag over deze woning

Ref: 428-05466D
Onroerend goed op de markt gebracht door Selection Med Selection Med
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Appartement te koop Santa Eularia des Riu, Ibiza: 125 m2, 3 slaapkamers, dakterras en parkeerplaats

Deze woning wordt ongemeubileerd verkocht. Een uitstekende kans om uw toekomstige woon- of vakantieplek volledig naar eigen wens in te richten.

Bent u op zoek naar een appartement om te kopen in Santa Eularia des Riu, Ibiza? Ontdek deze zeldzame vastgoedkans op de huidige markt. Gelegen op slechts 4 minuten lopen van het strand en het centrum, biedt dit doorzonappartement van 125 m2 bebouwd (113 m2 nuttig) zeer gewilde kenmerken, waaronder een groot eigen dakterras (rooftop) en een parkeerplaats. Een uitzonderlijke investeringsmogelijkheid voor een zeer concurrerende prijs in de regio Santa Eularia.

TOPLOCATIE DICHT BIJ HET STRAND EN VOORZIENINGEN
De grootste troef van dit appartement te koop op Ibiza is de strategische ligging. Gelegen in de charmante en zeer gewilde gemeente Santa Eularia des Riu, biedt dit pand u een levensstijl waarbij alles op loopafstand is. Het strand van Santa Eularia ligt op slechts 4 minuten afstand, evenals winkels, restaurants en openbaar vervoer. Deze residentiele wijk garandeert rust en bereikbaarheid, een topprioriteit bij de aankoop van vastgoed op de Balearen.

BUITENRUIMTES: BALKON EN DAKTERRAS OP IBIZA
Geniet het hele jaar door van het mediterrane klimaat. Dit instapklare, bestaande appartement verkeert in uitstekende staat en valt op door zijn buitenruimtes. Naast een balkon dat grenst aan de leefruimtes, profiteert u van een enorm prive dakterras. Deze extra ruimte is ideaal voor het inrichten van een eethoek in de openlucht of een ontspanningsruimte onder de zon van Ibiza.

TECHNISCHE KENMERKEN VAN DE WONING

Type woning: Appartement

Locatie: Santa Eularia des Riu, Ibiza

Bebouwde oppervlakte: 125 m2

Nuttige oppervlakte: 113 m2

Verdieping: 2e verdieping aan de straatkant met lift

Slaapkamers: 3 ruime slaapkamers met inbouwkasten

Badkamers: 2 volledige badkamers

Buiten: Balkon en groot dakterras

Parkeren: 1 garageplaats inbegrepen in de prijs (een zeldzame troef in deze wijk)

Opslag: 1 trastero (berging/kelder) inbegrepen

Algemene staat: Goede staat / Bestaande bouw (wordt ongemeubileerd verkocht)

Energiecertificaat: In aanvraag (en tramite)

WAAROM INVESTEREN IN DIT APPARTEMENT IN SANTA EULARIA?
Het verwerven van een 3-kamerappartement met terras, parkeerplaats en lift op minder dan 5 minuten van het strand van Santa Eularia is een uiterst zeldzame kans geworden. Of uw vastgoedproject op Ibiza nu de aankoop van een hoofdverblijf, de verwerving van een tweede woning of een huurinvestering betreft, deze ongemeubileerde woning stelt u in staat om onmiddellijk waarde toe te voegen dankzij een inrichting in uw eigen stijl.

Mis deze vastgoedkans in Santa Eularia niet. Neem vandaag nog contact op met ons makelaarskantoor om een bezichtiging te plannen en het potentieel van dit appartement te ontdekken.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 205m² Bouwgrootte
  • South-east orientation
  • 92 m² terrace

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
75.750€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
708.750€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
787.500€
Overdrachtsbelasting 10%
78.750€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
787.500€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com