3 slaapkamer Villa Te koop

3 slaapkamer Villa Te koop

Villamartin, Alicante
369.000
 
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
  • 3 slaapkamer Villa Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: 13816
Onroerend goed op de markt gebracht door Inmo Investments Inmo Investments
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
Wij presenteren deze fantastische moderne villa in eigentijdse stijl, gelegen in een van de meest gewilde woonwijken van Villamartin, Pau 26. Het betreft een vrijstaande hoekwoning met westelijke oriëntatie, ideaal om het hele jaar door van de zon en prachtige zonsondergangen te genieten.
De woning heeft 103,11 m² bebouwde oppervlakte verdeeld over twee verdiepingen, perfect ontworpen om ruimte, comfort en licht te bieden. Daarnaast beschikt zij over een spectaculair privé solarium van 36,91 m², perfect om te ontspannen, te zonnebaden of buiten te dineren.
De woning biedt 3 ruime slaapkamers en 2 complete badkamers, beide uitgerust met vloerverwarming voor extra comfort. De woon-eetkamer valt op door het moderne en lichte ontwerp en staat in verbinding met een volledig uitgeruste open keuken inclusief apparatuur. De woning beschikt ook over praktische opbergruimtes, waaronder een berging onder de trap en een extra buitenberging in de tuin waar de boiler en wasmachine zich bevinden.
Buiten bevindt de villa zich op een privéperceel van 138,14 m² met verschillende terras- en ontspanningsruimtes. Het indrukwekkende privézwembad van 11,67 m² vormt de perfecte plek om van het uitstekende mediterrane klimaat te genieten. Daarnaast beschikt de woning over een elektrisch zonnescherm dat een aangename schaduwruimte creëert.
De woning wordt volledig gemeubileerd verkocht, inclusief apparatuur en gecentraliseerde airconditioning via twee onafhankelijke units, één per verdieping. Tot de vele extra’s behoren automatische rolluiken in de slaapkamers, screen-rolgordijnen op de grote ramen van de woonkamer, dubbele beglazing, ingebouwde kasten en moderne hoogwaardige afwerkingen.
De villa maakt deel uit van een verzorgde residentiële gemeenschap die ook een gemeenschappelijk zwembad en tuinen voor de bewoners biedt.
De ligging is uitstekend, met alle voorzieningen zeer dichtbij: het strand van Punta Prima ligt op slechts 4,5 km afstand, de Aldi-supermarkt op 750 meter en het populaire Via Park 3-gebied met bars en restaurants op slechts 1,2 km afstand. Bovendien zijn verschillende golfbanen, winkelcentra en de beste stranden van Orihuela Costa binnen enkele minuten met de auto bereikbaar.
Een ideale woning zowel als permanente woning, tweede verblijf of investering aan de Costa Blanca.

eigendomseigenschappen

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 103m² Bouwgrootte
  • 138m² Perceelgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
33.900€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
332.100€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
369.000€
Overdrachtsbelasting 8%
29.520€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
369.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com