2 slaapkamer Appartement Te koop

2 slaapkamer Appartement Te koop

Torrevieja, Alicante
156.000
 
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
  • 2 slaapkamer Appartement Te koop
1 / 20

Stel een vraag over deze woning

Ref: AG19MLSC3139713
Onroerend goed op de markt gebracht door Spain Property Shop S.L
Uw naam:
E-mailadres:
Telefoonnummer:
Door dit vakje aan te vinken, geven wij uw vraag door aan maximaal vijf andere makelaars die soortgelijke woningen hebben.
Aanvraagdetails::
Sending Your Enquiry Please Wait...
✨ Gerenoveerd appartement met 2 slaapkamers in het centrum van Torrevieja – Op loopafstand van het strand ??

Ontdek dit lichte en gerenoveerde appartement gelegen in het hart van Torrevieja, op slechts enkele meters van het strand en omringd door alle voorzieningen. Een perfecte keuze voor wie comfort, levensstijl en alles binnen handbereik zoekt aan de Costa Blanca ?

Gelegen op de eerste verdieping met lift, biedt de woning een praktische en moderne indeling, ideaal voor permanente bewoning of als vakantiewoning.

De woning beschikt over 2 ruime slaapkamers ?️, 2 complete badkamers ?, en een lichte woonkamer met open keuken die zorgt voor een ruim en functioneel geheel. Het balkon ? biedt een fijne buitenruimte om te genieten van de omgeving.

Torrevieja is één van de meest levendige plaatsen aan de Costa Blanca, met het hele jaar door activiteit, stranden, restaurants en een ontspannen mediterrane levensstijl.

Locatie voordelen:

? Op korte loopafstand van het strand

? Omgeven door restaurants, winkels en voorzieningen

✈️ Ongeveer 40 minuten van de luchthaven van Alicante

Een praktische en goed gelegen woning, ideaal als hoofdverblijf, tweede woning of investering.

eigendomseigenschappen

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 103m² Bouwgrootte

Aanbetaling bij reservering
3.000€
Rest van aanbetaling tot 10%
12.600€
Laatste betaling van 90% bij voltooiing
140.400€
 
Aankoopkosten onroerend goed
Vastgoedprijs
156.000€
Overdrachtsbelasting 8%
12.480€
Notariskosten (ongeveer)
600€
Kadasterkosten (ongeveer)
600€
Juridische kosten (ongeveer)
1.500€

* Overdrachtsbelasting is gebaseerd op de verkoopwaarde of de kadastrale waarde welke het hoogste is.

** De bovenstaande informatie wordt alleen als richtlijn weergegeven.

Hypotheekberekening

Hypotheekbedrag:
156.000€
Storting:
Rente:
%
Punt uit:
Hypotheek resultaat

* De bovenstaande informatie wordt geleverd door The MHI Group en wordt alleen als richtlijn weergegeven. Individuele omstandigheden kunnen het tarief dat wij bieden voor een hypotheek wijzigen. Klik op onderstaande link voor een persoonlijke offerte.

Spaans onroerend goed nieuws & updates door Spain Property Portal.com